Практичні поради

Мої правила безпечної поведінки в Інтернеті./Files/images/informatica/den_komp.jpg

1. Я не надаватиму ніякої особистої інформації (ім’я, вік, адресу, номер телефону, номер школи, місце роботи батьків) без згоди батьків.

2. Якщо я отримаю інформацію, яка примусить мене почуватися некомфортно, я одразу розповім батькам або вчителю про це. Мої батьки знають усіх, з ким я спілкуюсь в Інтернет мережі.

3. Я ніколи не погоджусь зустрітися з тим, з ким я познайомився/познайомилась в Інтернеті, без попередньої згоди батьків. Якщо я буду зустрічатися, то це буде людне місце, і я запрошу кого-небудь з батьків чи добре знайомих людей.

4. Я ніколи не вишлю свої фото людині, з якою я познайомився,-познайомилась через Інтернет, не порадившись з батьками.

5. Я не буду відповідати на листи чи прохання, які викликають почуття дискомфорту або сорому.

6. Ми встановимо з батьками правила роботи в Інтернеті:

· час моєї роботи в Інтернеті;
· області відвідування Інтернету (сайти, блоги).

Загальні поради,які будуть корисними перед поїздкою за кордон

1. Нікому не довіряйте Ваш паспорт. Документи, що засвідчують Вашу особу, завжди повинні знаходитись тільки у Вас.

2. Якщо Ви збираєтесь працювати чи навчатися за кордоном, Вам необхідно підписати контракт. Контракт повинен бути написаний зрозумілою Вам мовою, а також містити інформацію про умови (оплату, вихідні дні, роботу у святкові дні, медичне страхування), місце та час Вашої майбутньої праці чи навчання.

3. Пам’ятайте! Легально працювати за кордоном можна лише за наявності робочої візи. Ніякий інший вид візи не дає права на працевлаштування за кордоном.

4. Залиште вдома детальну інформацію про майбутнє місце переування за кордоном з адресою та контактними телефонами, а також копію свого паспорта та контракту. Ми б також рекомендували залишити своє фото та адреси Ваших іноземних друзів.

5. Дізнайтесь номери телефонів українських посольств та консульських представництв за кордоном та візьміть їх із собою.

6. Якщо Ви опинились у скрутній ситуації або Вам хтось загрожує, звертайтесь до представників своєї країни, які допоможуть Вам. Якщо в країні Вашого перебування немає посольства України, телефонуйте в посольство України в сусідній державі.

7. В зарубіжних країнах активно працюють неурядові організації та служби, що надають допомогу особам, які опинились у скрутному становищі. Звертайтесь до них при необхідності.

8. Термін перебування на території іноземної держави вказаний у Вашій візі. Порушення візового режиму унеможливить Ваш наступний виїзд за кордон. Дотримуйтесь правил візового режиму!

9. Пам’ятайте, що знання хоча б елементарних слів іноземної мови значно полегшить Ваше перебування за кордоном.

Кiлькiсть переглядiв: 360

Дата останньої зміни 28 Квітня 2024

Фотогалерея