День цивільного захисту

«Кожен має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж, стихійного лиха… Держава як гарант цього права створює систему цивільної оборони, яка має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків аварій і катастроф техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру» «Закон України «Про Цивільну оборону України»

Саме запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження і забезпечення зменшення збитків і втрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і великих пожеж – основне завдання Цивільної оборони.

В нашій школі 16 квітня 2015 року було проведено день цивільної оборони. Цей захід проходив як підсумкове заняття з практичної перевірки рівня знань та навичок, отриманих учнями упродовж року, а також у якості підготовки захисту навчального закладу до надзвичайних ситуацій.

На уроках школярі відпрацьовували навички поводження у надзвичайних ситуаціях – вихід із приміщення шкіл відповідно до планів евакуації під час пожежі, вибуху, розлиття небезпечних речовин. Вчителі показували навчальні відеофільми, а також проводили уроки у формі вікторин. Організовано учні школи побували в тирі.

Дата останньої зміни 28 Квітня 2024