У комунальному закладі «Харківський ліцей №140 Харківської міської ради» відбувся районний семінар вчителів математики закладів освіти Салтівського району м.Харкова за темою «Інструменти виявлення та подолання освітніх втрат».

10 квітня 2024 р. у комунальному закладі «Харківський ліцей №140 Харківської міської ради» відбувся районний семінар вчителів математики закладів освіти Салтівського району м.Харкова за темою «Інструменти виявлення та подолання освітніх втрат».

Учасників гостинно зустрічала та приймала директорка закладу Вікторія Володимирівна Дараган.
Привітав учасників семінару методист центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Салтівського району Харківської міської ради Василь Анатолійович Поздняков.
На семінар було запрошено Простакову Юлію Сергіївну, кандидатку педагогічних наук фізико-математичного факультету ХНПУ імені Г.С.Сковороди, доцентку кафедри математики, співавторка Державного стандарту базової середньої освіти, старший екзаменатор з математики в міжнародному моніторинговому дослідженні PISA в Україні, співавторка модельних програм «Математика 5-6» та « Математика 7-9».
Пономарьову Наталію Олександрівну, доктор педагогічних наук, професор, декан фізико-математичного факультету ХНПУ імені Г.С.Сковороди.
Для учасників семінару було підготовлено доповіді:
✅доцент Юлія Простакова- "Способи діагностики та надолуження освітніх втрат учнів з математики";
✅професор Наталія Пономарьова- «Підготовка випускників шкіл до НМТ з математики: виклики та можливості дистанційного навчання»;
✅вчитель математики Собко Н.В.(вища категорія, старший учитель)-«Підготовка учнів до НМТ з математики»;
✅вчитель математики Луценко М.В.(вища категорія)-«Використання інтерактивних технологій на уроках математики з метою подолання освітніх втрат»;
✅вчитель математики Великожон В.Г. (вища категорія, вчитель-методист)-«Теоретичні аспекти подолання навчальних втрат учнів при вивченні математики під час дистанційного навчання».
Атмосфера під час заходу була позитивною, приязною, емоційно забарвленою.
Всі гості заходу отримали вичерпну інформацію щодо інструментів виявлення та подолання освітніх втрат та роботи регіонального центру змішаної освіти Сковорода-хаб та можливості участі у його проєктах.
Вчителі отримали запрошення на круглий стіл «ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА: ДІАЛОГ ПРО “СРОДНУ ПРАЦЮ” МІЖ УНІВЕРСИТЕТОМ І ШКОЛОЮ» (17 квітня 2024 року).

Дякуємо спікерам та учасникам семінару!

/Files/images/2022-2023/novini_z_230523/семінар матем2.jpg

/Files/images/2022-2023/novini_z_230523/семінар матем1.jpg