Діяльність психологічної служби у січні

Протягом січня практичний психолог запропонував для розгляду наступні теми на платформі google Classroom в курсі «Психологічна підтримка» (код доступу dhahsnt).

1. Що таке турбота про себе.

2. Відчуття дому.

3. Сім ознак емоційної близькості.

4. Як розпізнати депресію в собі та інших.

5. Як справитися із синдромом біженця і ностальгією за домом.

6. Чому тривожним людям комфортно в екстремальних ситуаціях.

7. Травма свідка: як покращити свій емоційний стан.

8. Типові проблеми у стосунках.

9. Чому дитині корисно вести щоденник.

Батькам та вчителям було запропоновано ознайомитися з інформацією за темами «100 розвивальних ігрових прийомів для дітей від народження до 3 років», «Коли шлюб зазнав краху», «Як підготуватися від можливих відключень електроенергії та зменшити тривожність», «Як подбати про безпеку дитини в Инстограм» на сторінці Instagram https://instagram.com/psiholog_slugba_140?igshid=YmMyMTA2M2=

Також були проведені години психолога за темою «Мої вчинки» з учнями 5 класів, «Хвости» з учнями 6 класів, «Подорож до країни кольорів» з учнями 4 класів, «Праворуч-ліворуч: обираємо швидко» з учнями 1 класів.

У рамках реалізації соціального проекту ГО «ГЛОБАЛ» «Психологічне та соціально-емоційне навчання для українських шкіл» з педагогічними працівниками ХЛ 140 практичним психологом та соціальним педагогом проведені тренінгові заняття за програмою «Коли світ на межі змін».

Протягом січня 2023 року соціальний педагог запропонував ознайомитися з інформацією на платформі google Classroom в курсі «Психологічна підтримка» (код доступуdhahsnt) за темами:

10. Вправа "Ледачий кіт" для зняття емоційної напруги.

11. Всесвітній день обіймів.

12. Арт-терапевтична казка «Казка про кошеня або чого мені хвилюватися?»

13. Як впоратися зі злістю? Тілесна техніка

14. Національна гаряча лінія для дітей.

15. Що означає поважати іншу людину?

16. Поради, як уникнути сварок.

На сторінці Facebook https://www.facebook.com/groups/389440431822762 батькам та вчителям було запропоновано ознайомитися з такими темами:

1. Сімейні лікарі тепер надають ментальну допомогу.

2. Як знизити тривожність і повернути собі відчуття контролю під час масованих ракетних обстрілів?

3. Техніка виходу зі стресу «4 стихії»

4. Роз'яснення щодо статусу «дитини, яка постраждала від воєнних дій та збройних конфліктів».

5. Як діяти у разі зникнення дитини за кордоном?

Також була проведена з учнями 7-8 х класів інтерактивна гра «У світі емоцій».

/Files/images/psiholog/соцпед_січень.jpg

Дата останньої зміни 30 Квітня 2024