Круглий стіл з питань попередження злочинності, правопорушень, насильства

З метою правової освіти школярів, за ініціативою районного управління освіти 20 вересня 2016 року на базі ХЗОШ №140 проведено круглий стіл з питань попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя.

Участь у круглому столі взяли завідувач сектору профілактики правопорушень служби у справах дітей Московського району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Сидорчук В.М., фахівець із соціальної роботи Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Сліпченко Т.І., директор Харківської міської громадської організації «Фонд порятунку дітей і підлітків України від наркотиків» Миславська І.Б., спеціаліст Харківського міського центру зайнятості Ромасько А.В. і 130 учнів 9-10-х класів ХЗОШ № 140, ХЗОШ № 123, «Благовість»

Під час круглого столу гостями були порушені питання постановки на облік в ССД та поліції, профілактики крадіжок та інших злочинів, насильства серед учнів та в їх родинах, самовільних уходів дітей з дому, боротьби з тютюнопалінням школярів та вживанню ними алкогольних напоїв і наркотичних речовин, профорієнтації школярів.

/Files/images/2016-2017_nr/novini/P60920-144938.jpg /Files/images/2016-2017_nr/novini/P60920-145027.jpg

Дата останньої зміни 25 Квітня 2024