/Files/images/2017-2018/zahist_vtchizni/--_burned.png

Стаття 20 КОНСТИТУЦІЇ України

Державними символами України є Державний прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України.
Державний Прапор України - стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Великий Державний Герб України встановлюється з урахуванням малого Державного Герба України та герба Війська Запорізького законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України.
Головним елементом великого Державного Герба України є Знак Княжої Держави Володимира Великого (малий Державний Герб України).
Державний Гімн України - національний гімн на музику М. Вербицького із словами, затвердженими законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України.
Опис державних символів України та порядок їх використання встановлюються законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України.
Столицею України є місто Київ.

Державний Прапор України

-стяг із синьої (або блакитної) і жовтої (або золотої) смуг. За походженням це кольорове сполучення - від символіки Галицького Королівства, яка в свою чергу має скандинавське походження.Найбільш поширене його трактування - блакитне Українське небо над ланами золотого збіжжя.Прапор держави - полотнище одного чи декількох кольорів, офіційна емблема держави, символ її суверенітету.

/Files/images/2017-2018/zahist_vtchizni/250px-Flag_of_Ukraine.svg.png

Державний герб

України це символ, який презентує певну країну як суверенну незалежну державу, офіційна емблема, зображувана на офіційних документах, печатках, грошових знаках держави. У світовій практиці не існує суворої регламентації творення Державного Герба. Практика оформлення Герба спирається на національні традиції, відбиває специфіку геральдичних особливостей розвитку певної країни.

Державний Герб України складається з Малого та Великого Гербів. Малим Державним Гербом України є золотий тризуб на блакитному фоні, затверджений Верховною Радою України 19 лютого 1992 р. Великий Герб України знаходиться ще у стадії розробки.

/Files/images/2017-2018/zahist_vtchizni/Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine.svg.png

Державний гімн

України один із головних державних символівУкраїнипоряд ізпрапоромігербом. Державним гі́мномє пісня «Ще не вмерла України і Слава, і Воля»: словаПавла Чубинського, музикаМихайла Вербицького.

Гімн України (Шануємо неньку)

Кiлькiсть переглядiв: 75