/Files/images/shkola/життя.gif

Нація в будь-які часи збереже себе, якщо живуть традиції цієї нації. Теж саме можна сказати і про школу. Вона буде жити тоді, коли в її стінах будуть жити красиві традиції. За багато років у нашій школі склалося чимало гарних і стійких традицій, пов'язаних не тільки з навчанням, але і з позаурочним життям. До кожної з таких подій завжди ретельно готуються як учні, так і вчителі. У цьому розділі Ви можете познайомитися з нашими фоторепортажами і коментарями до найбільш цікавих святкових заходів .
Традиційна лінійка 1 вересня - це перше зі свят кожного навчального року.

Лінійки - наймасовіший захід за участю великої кількості батьків і запрошених гостей. Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

День вчителя

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

/Files/images/PB200040.JPG

Новорічне свято

У грудневі дні вся школа казково перетворюється... Усі чекають зустрічі з Дідом Морозом і Снігуркою. Веселий новорічний "Вогник" йде один за іншим. Звучить сміх, музика, шум, і, звичайно, багато і багато приємних несподіванок. Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт, після якого розважаються на дискотеці. А незабаром - настають зимові канікули.

Прощавай, Букварик!

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

День Святого Валентина

14 лютого вся школа дружно і у єдиному пориві відзначає День Святого Валентина: зранку та впродовж дня в школі грає музика, усюди красуються сердечка

День Захисника Вітчизни

У День Захисника Вітчизни школа проводить спортивне змагання "Богатирські ігри"між старшокласниками. Збірні команди 10-их та 11-их класів гідно змагаються. А на ветеранів чекає святковий концерт та частування в шкільній їдальні.

8 Березня

Концерт до свята 8 Березня готують практично всі класи з 1-го по 11-й. Виступи класів проходять на сцені, а головними глядачами в цей день стають учителі.

Свято останнього дзвоника

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

Випускний вечір

Промайнув навчальний рік, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, учителі, батьки.