«Увага! Діти на дорозі»

Наприкінці серпня більшість дітей після сезону відпусток повертаються з батьками з відпочинку до міст з інтенсивним рухом транспорту на вулицях.
За статистикою, саме в кінці серпня – на початку вересня відмічається зростання рівня аварійності за участю дітей, тому співробітники Державтоінспекції приділяють дітям особливої уваги, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги Правил дорожнього руху та пояснюють, якими можуть бути наслідки від їх невиконання.

Державтоінспекція спільно з Головним управлінням освіти та науки Харківської обласної державної адміністрації напередодні навчального року проводить місячник особливої уваги до поведінки дітей на дорозі.

Так, з 20 серпня по 20 вересня поточного року на території Харківської області проводяться профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!» Їх мета – привернення уваги громадськості до проблеми дитячого дорожньо-транспортного травматизму недопущення зростання кількості дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, збереження життя та здоров’я юних учасників дорожнього руху.

Державтоінспекція приділить увагу наявності поблизу навчальних закладів дорожніх знаків, дорожньої розмітки, справності світлофорів та освітлення.

Особлива увага буде приділена безпеці перевезення школярів шкільними автобусами. Будуть визначені безпечні маршрути руху, їх облаштування необхідними дорожніми знаками, розміткою, ремонт дорожнього покриття, а також здійснено перевірку технічного стану шкільних автобусів, наявності необхідних документів та проведений інструктаж водіїв.

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму наша школа бере активну участь у Всеукраїнському конкурсі-рейді «Увага! Діти – на дорозі».

Для учнів школи розроблено та затверджено план-схему безпечного руху до школи:

/Files/images/2015-2016_nr/Схема.jpg

В нашій школі проведено єдині уроки (01.09, 15.09), виховні години, конкурс малюнків, позакласні заходи, присвячені вивченню та закріпленню на практиці правил дорожнього руху.

Діти із задоволенням переглянули виставу театру юного глядача по правилам дорожнього руху.
Ми впевнені, що знання та практичні навички, які здобули наші учні на цих заходах, стануть їм у нагоді завжди.

Галерея "Увага! Діти на дорозі"