Рада профілактики правопорушень
Харківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 140

«Молодь проти СНІДу та наркоманії». Гурток Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №140 Харківської міської ради Харківської області/Files/images/nr2012-2013/pravove_vihovannya/02_Youth_against_AIDS_drugs.jpg

Положення про Раду профілактики правопорушень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради Харківської області

Наказ № 65 від 30.08.2013 " Про створення ради профілактики правопорушень"

План роботи

Ради профілактики правопорушень
на 2016/2017 навчальний рік

№ з/п Питання засідань Ради профілактики Термін Відповідальні Відмітка про виконання
1. 1.Про завдання роботи Ради профілактики правопорушень на 2016/2017 навчальний рік 2.Про затвердження плану роботи Ради профілактики на 2016/2017 навчальний рік. 3.Про розподіл обов’язків між членами Ради профілактики правопорушень 4. Про ознайомлення з Положенням РПП, затвердження наказом по ЗНЗ. 5.Про соціальну паспортизацію класних колективів. 6. Про ознайомлення з нормативними документами щодо профілактики правопорушень. 7.Про участь навчального закладу у рейду «Урок». вересень Голова Ради профілактики правопорушень Дмітрієва Л.О.
2. 1. Про роботу щодо профілактики правопорушень і злочинності серед школярів у 3 кварталі 2016 року 2. Про роботу щодо попередження протидій торгівлі людьми 3.Попередження конфліктів 4. Про якість інформаційно-освітньої роботи в закладі з питань запобігання вживанню учнями пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв, наркотичних засобів, психотропних речовин як важливих чинників зростання злочинності 5.Про заходи до дня юриста. 6.Впровадження шкільної служби порозуміння. жовтень Голова Ради профілактики правопорушень Дмітрієва Л.О., соціальний педагог Ессолтані А.В.
3. 1. Про стан роботи щодо здійснення контролю за відвідуванням занять учнями. 2. Допомога в адаптації дітям із вимушено переселених сімей. 3.Про роботу щодо формування здорового способу життя 4. Про організацію проведення акції «Молодь проти наркоманії та СНІДу» 5.Про охоплення гуртковою роботою,звітування гуртків «За здорові звички». 6.Про проведення тижня з правових знань. листопад Голова Ради профілактики правопорушень Дмітрієва Л.О., практичний психолог Сушко В.В.
4. 1. Про роботу щодо профілактики правопорушень і злочинності серед школярів у 4 кварталі 2016 року 2. Про стан відвідування навчальних занять учнями у І півріччі 2016/2017 н.р. 3.Про підсумки роботи гуртків «Захисти себе від ВІЛ» та «Юний правознавець». 4.Про підсумки проведення Всеукраїнського тижня права, шкільної служби порозуміння грудень Голова Ради профілактики правопорушень Дмітрієва Л.О.
5. 1.Про підсумки роботи щодо профілактики правопорушень та злочинності в 2016 році і завдання на 2017 н.р. 2.Про підготовку до проведення Місячника правової освіти. 3.Про роботу учнівського самоврядування щодо профілактики правопорушень та негативних звичок 4. Як попередити суїцидальні наміри січень Голова Ради профілактики правопорушень Дмітрієва Л.О.,практичний психолог Сушко В.В.
6. 1.Про підсумки виконання плану спільної роботи закладу освіти у 2016 році з ССД, сектору поліції, громадськими організаціями з питань попередження правопорушень і злочинності, запобігання дитячій бездоглядності. 2.Про хід Місячника правової освіти 3.Про організацію та проведення індивідуальної ВР фактів з попередження знущань-ня,приниження,бійок серед учнів,недопущення неправильної поведінки серед учнів. лютий Голова Ради профілактики правопорушень Дмітрієва Л.О.
7. 1.Про стан роботи в закладі освіти з питань протидії наркоманії, токсикоманії, незаконному обігу наркотичних та психотропних речовин. 2.Про роботу батьківського лекторію та правової роботи з батьками 3.Про охоплення гуртковою роботою 4.Про роботу щодо профілактики правопорушень і злочинності серед школярів. 5.Про комп’ютерні клуби березень Заступник директора з НВР Дмітрієва Л.О.
8. 1.Про стан відвідування занять учнями 2. Про якість інформаційно-освітньої роботи в закладі з питань запобігання вживанню учнями пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв, наркотичних засобів, психотропних речовин як важливих чинників зростання злочинності 3.Про проведення рейду «Стоп тютюнопаління» 4.Попередження виникнення стресів та формування стратегій антистресової поведінки учасників навчально-виховного процесу квітень Голова Ради профілактики правопорушень Дмітрієва Л.О., практичний психолог Сушко В.В.
10. 1.Про підсумки роботи Ради профілактики правопорушень у 2016/2017 навчальному році. 2.Про підсумки профорієнтаційної роботи з дітьми облікових категорій. травень Голова Ради профілактики правопорушень Дмітрієва Л.О.