/Files/images/123/1/1/1.jpg/Files/images/123/1/kartinki/Новый рисунок (1).png

Правове виховання — виховна діяльність школи, сім'ї, правоохоронних органів, спрямована на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки школярів.

Завдання правового виховання:
- зміцнюення життєвої позиції;
- підвищення громадянської активності;
- виховання почуття непримиренності до негативних явищ.
Порівняно з іншими складниками виховання воно має свою специфіку, що визначається передусім соціально-правовим статусом учнівської молоді в суспільстві. Школярі матеріально залежні від батьків чи опікунів їх самостійність і активність коригує педагогічний колектив, їм бракує правових знань і досвіду правових відносин, вони мають засвоювати правові закони, які регулюють їхнє життя і діяльність як неповнолітніх, і правові норми, якими їм доведеться керуватися в майбутньому. У правовиховній роботі школи важливу роль відіграє залучення учнів до посильної діяльності, яка передбачає певний обсяг правових знань, умінь та навичок. Це передусім участь у дитячому самоврядуванні, зокрема в роботі комісії з дисципліни і порядку, в загонах юних інспекторів дорожнього руху, юнацьких добровільних пожежних дружинах, у різних формах природоохоронної роботи.
Конспект виховного заходу "ПРАВОВА КУЛЬТУРА - МІЦНІСТЬ ДЕРЖАВИ"
Памятка молодого громадянина України
Фотозвіт виховного заходу в 6-Б класі " Україна - соборна держава"
Лекція - бесіда "Основи моралі" (профілактика правопорушень)