• /Files/images/123/1/1/1.jpg

/Files/images/pravove_vihovannya/sud_samarskaya.jpg

/Files/images/123/1/kartinki/Новый рисунок (1).png
Для розбудови правової держави та громадянського суспільства в Україні важливим є формування нового, вищого рівня правосвідомості та правової культури населення. Особливого значення у світлі цього набувають правове виховання і правова освіта дітей та учнівської молоді. Без глибоких знань прав, свобод, чинного законодавства неможливо виховати з неповнолітньої дитини свідомого громадянина, який би в подальшому житті розумів, що за кожне правопорушення, злочин потрібно нести правову відповідальність.
Саме тому традиційно у лютому місяці ( з 3 по 28 лютого 2014року) в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 140 тривав місячник правових знань, під час якого у школі проводилися заходи на правову тематику: круглі столи, диспути, брейн-ринги, лекції, конкурси тощо. Навчальний заклад відвідували працівники правоохоронних органів, служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, органів юстиції, дитячі лікарі. Дітям роз’яснювали норми законодавства України, їх права та обов’язки.
Метою проведення даних заходів є:
- формування у дітей та учнівської молоді правової культури та ціннісного ставлення до себе й до інших;
- вироблення навичок відповідальної поведінки на основі сформованості превентивного світогляду, здатності супротиву до негативних впливів соціального середовища;
- здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень неповнолітніми;
- виховання інтересу до активної суспільної діяльності в межах правового поля;
- розвиток громадянської свідомості школярів.
Під час проведення правових заходів також здійснювалася індивідуальна профілактична робота з дітьми, які мають прояви девіантної поведінки, допускають безпідставні пропуски занять.

Фотозвіти заходів на правову тематику

Кiлькiсть переглядiв: 40