План заходів з підготовки та проведення у 2014 році Дня охорони праці в Україні

ПЛАН ЗАХОДІВ
з підготовки та проведення у 2014 році Дня охорони праці в Україні
під девізом: «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві»

у ХЗОШ № 140

№ п/п Зміст заходів Строк виконання Виконавці
1. Довести до працівників закладу звернення Оргкомітету та плану заходів з підготовки та проведення у 2014 році Дня охорони праці в Україні з метою їх реалізації на відповідному рівні. до 28.04.14 Заступник директора з НВР Токаренко Н.І.
2. Розмістити на сайті закладу щодо підготовки до проведення у 2014 році Дня охорони праці в Україні й відповідне звернення Оргкомітету, а також інформаційних матеріалів про хід акції та її результати. до 28.04.14 Заступник директора з НВР Токаренко Н.І.
3. Провести тематичну нараду з питань охорони праці під час виробництва та використання хімічних речовин, з висвітленням підсумків проведення Дня охорони праці у 2013, що проходив під девізом: «Запобігання професійним захворюванням». до 28.04.14 Заступник директора з НВР Токаренко Н.І.
4. Провести лекцію з трудовим колективам. Тема зустрічей: «Нешкідливі та безпечні умови праці під час виробництва та використання хімічних речовин – запорука здоров’я працюючих». 29.04.14 Заступник директора з НВР Токаренко Н.І.
5. Провести відкриті уроки «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» для школярів, спрямовані на роз’яснення причин виникнення професійних захворювань та їх запобігання під час виробництва та використання хімічних речовин. 28.04.14 Заступник директора з НВР Токаренко Н.І.
6. Оформити куточки, стіннівки присвячені Дню охорони праці з питання «Безпека праці та здоров’я під час виробництва та використання хімічних речовин». 28.04.14 Заступник директора з ВР Велігоря В.В.
7. Провести конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2014 році, нагородження переможців та лауреатів. квітень 2014 Заступник директора з ВР Велігоря В.В.

Дата останньої зміни 27 Березня 2024