10 грудня — Міжнародний день прав людини

У рамках проведення тижня правової освіти в школі сьогодні, 9 грудня 2013 року, проведено урок присвячений до Міжнародного дня прав людини за участю представника управління юстиції Котуненко О.В. "Права та обов'язки неповнолітніх" для учнів 9-х класів.

Виховна година «Закон і ми»

10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

Зокрема, засновники Міжнародного дня прав людини висловлювалися за розширення прав людини, активну пропаганду ідей рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги. У Міжнародний день прав людини зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.

«Ми втратили баланс між правами та обов'язками. Сьогодні всі говорять про права, і ніхто не замислюється про обов'язки. Ми розвиваємося в дуже дивному напрямку» — Такеши Кітано

Сьогодні серед основних заходів, присвячених цьому дню, можна назвати засідання круглих столів, міжнародні конференції з питань дотримання прав людини, покази телевізійних програм відповідної тематики.

/Files/images/100_0702[1].JPG

/Files/images/100_0703[1].JPG

Кiлькiсть переглядiв: 44