Звіт про проведені заходи з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Бориса Грінченка

Звіт про проведені заходи з нагоди відзначення 150-річчя від дня народженняБориса Грінченка у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №140
Харківської міської ради Харківської області

У читальному залі бібліотеки школи було організовано тематичну виставку, присвячену Борису Грінченку. Цю виставку відвідали учні 5-11 класів, які ознайомилися зі сторінками життя і творчості видатного українського письменника, просвітителя, вченого.

У кожному класі школи учнями 10-А, 10-Б класів були проведені інформаційні хвилинки до 150- річниці з дня народження Бориса Грінченка

Відбулося засідання літературного клубу. Тема засідання «Борис Грінченко - український письменник, просвітитель, педагог, етнограф, організатор видавничої справи».

/Files/images/nr2012-2013/novini/Грінченко.jpg

Для учнів 7-8 класів була проведена літературна вікторина «Що ви знаєте про Бориса Грінченка?».

У кабінеті інформатики відбувся конкурс мультимедійних презентацій «Сторінками життя та творчості Бориса Грінченка».

Дата останньої зміни 20 Квітня 2024