Тренування з евакуації та дій учасників освітнього процесу у разі надзвичайної ситуації « Пожежа в актовій залі»

14.01.2019 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №140 Харківської міської ради Харківської області проведено тренування з евакуації та дій учасників освітнього процесу у разі надзвичайної ситуації « Пожежа в актовій залі» . Повідомлено всіх працівників закладу про проведення тренувань з евакуації. Проведено виховні години. Перевірено стан евакуаційних виходів. Перевірено справність систем телефонного, мобільного зв’язку, системи оповіщення.На тренуванні відпрацьовано правила безпеки та евакуації учнів освітнього процесу під час виникнення загрози пожежі. У ході тренувань відпрацьовано оповіщення учасників освітнього процесу, працівників закладу та їхні дії за сигналом «Пожежа» та відповідними мовними повідомленнями.

Дата останньої зміни 27 Березня 2024