Тематичний семінар для трудового колективу з охорони праці.

27 квітня 2018 року в Харківській загальносвітній школі І-ІІІ ступенів №140 відбувся тематичний семінар для трудового колективу з охорони праці.

Тема: Захищене і здорове покоління.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці. Адміністрація закладу бажає Вам міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії і наснаги до праці, щоб ваша мудрість та ділові якості примножували трудові здобутки нашої країни. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і професіонального обов’язку.

Питання охорони праці в загальноосвітньому закладі вирішується на основі законодавчих, нормативно-правових актів про охорону праці, а також галузевих, територіальних цільових програм покращення стану й умов охорони праці, що дає змогу створити базу для подальшого розвитку системи управління цією важливою сферою.

Поняття “охорона праці” близьке до поняття “гарантування безпеки

життєдіяльності”.

Головною метою цієї служби в школі є збереження

життя та зміцнення здоров'я дітей, працівників у процесі навчальної діяльності, виховання й організованого відпочинку.

Охорона праці —це система законодавчих актів і соціально-

економічних, технічних, гігієнічних та організаційних заходів, які гарантують збереження здоров'я і працездатності людини.

Дата останньої зміни 27 Березня 2024