Вітаємо зі званням "Кращий учень навчального закладу" ученицю 10-Б класу Кудряшову Ірину

16 лютого 2018 року в адміністрації Московського району Харківської міської ради відбулось свято вшанування обдарованих учнів та вручення сертифікатів стипендій Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращій учень навчального закладу» під патронатом голови адміністрації Московського району Олега Миколайовича Товкуна, за підтримки народного депутата України Дмитра Володимировича Святаша та народного депутата України Володимира Юрійовича Мисика, Управління освіти.

Свято проводиться щорічно та є складовою у реалізації проекту «Обдарована молодь» Комплексної програми розвитку освіти міста Харкова на 2011-2017 роки.

В урочистій обстановці сертифікат стипендії «Кращий учень навчального закладу», буклетХарківської міської ради та подарунок отримала учениця 10-Б класу Кудряшова Ірина.

Більше фотографій у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ

/Files/photogallery/9504/P_20180216_160411.jpg