Протокол засідання педагогічної ради від 23.06.2017 № 09 "Про випуск учнів 11-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради Харківської області"

ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 140

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

засідання педагогічної ради

23 червня 2017 року №09

Голова педагогічної ради: Токаренко Т.О.

Секретар педагогічної ради: Велігоря В.В.

Присутні: 30 осіб

Відсутні: Манжос І.В., Глущенко О.І., Токаренко Н.І., Шуть В.С., КорчагінаМ.В., Ляпіна О.Д., Мянд О.В., Корсунська І.І. – щорічна відпустка

1.Виконання рішень попередніх засідань педагогічних рад

Токаренко Т.О.

2. Про випуск учнів 11-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради Харківської області

Токаренко Т.О.

1.СЛУХАЛИ: директора школи Токаренко Т.О. доповіла, що рішення попередніх нарад в цілому виконані. Видані відповідні накази. Відмітки про виконання у дорученнях попередніх нарад.

1.ПОСТАНОВИЛИ:

1. Інформацію взяти до уваги.

2. СЛУХАЛИ: голову педагогічної ради, директор школи, Токаренко Т.О. про випуск учнів 11-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №140 Харківської міської ради Харківської області. Повідомила, що випкск учнів 11 класу відбувається згідно ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення прозагальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за№924/27369, Положення продержавну підсумкову атестацію учнів (вихованців) усистемі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 №1547, зареєстрованим уМіністерстві юстиції України 14.02.2015 за №157/26602, Статуту Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради Харківської області, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації. Запропонувала вважати випущеними з навчального закладу з 11-А класу – 26 учнів.

1. Антонова Данила Олеговича
25. Яковенко Юлію Сергіївну

26. Турбіну Дар’ю Юріївну, яка навчалася за індивідуальною формою навчання

2.ВИСТУПИЛИ:

2.1. Заступник директора з навчально-виховної роботи ЧупринаГ.В., яка повідомила, що в 11-А класі навчається 26 ученів. Учениці 11-А класу Буряк Катерина та Мельникова Поліна за результатами ДПА/ЗНО підтвердили високий рівень навчальних досягнень та отримали атестат про базову середню освіту з відзнакою.

2.2. Класний керівник 11-А класу Собко Н.В., яка доповіла про результати навчальних досягнень учнів – випускників 11-А класу та про отримані бали за складання державної підсумкової атестації.

2. ПОСТАНОВИЛИ:

1. Вважати випущеними з 11-А класу – 26 учнів, з навчального закладу:

2. Класному керівнику Собко Н.В. зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради…».

23.06.2017

3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Велігорі В.В. оприлюднити відповідне рішення педагогічної ради наофіційному веб-сайті загальноосвітнього навчального закладу.

упродовж п’яти робочих днів з дати прийняття

Голова педради Т.О. Токаренко

Секретар Г.В. Чуприна