Мовний табір

Літній мовний табір ІІІ типу (далі - ЛМТ) створено на базі табору відпочинку з денним перебуванням «Метелик».

Кількість дітей в ЛМТ: 30 учнів.

Діти об’єднані у загони:

І загін - «Butterflies» - 15 учнів;

ІІ загін - «Stars» - 15 учнів.

Роботу в таборі забезпечують вчителі англійської мови:

І загін – Корсунська Олена Олексіївна, вчитель англійської мови, спеціаліст першої категорії.

ІІ загін – Візірякіна Юлія Вячеславівна, вчитель англійської мови, спеціаліст першої категорії.

Роботу табору організовано згідно з планом роботи.

Мета мовного табору – підвищити рівень володіння англійською мовою, застосовуючи відмінний від шкільного стиль викладання, з акцентом на подальше практичне застосування здобутих знань в навчанні та повсякденному спілкуванні.

Завдання мовного табору:

Ø поєднати навчання із захоплюючим відпочинком;

Ø сприяти подоланню «мовного бар’єру»;

Ø підвищити мотивацію дитини для подальшого удосконалення іноземної мови;

Ø організувати змістовний та безпечний відпочинок;

Ø виховувати любов до рідного міста, краю, Батьківщини;

Ø розширювати кругозір дітей щодо традицій та культури англомовних країн;

Ø допомогти дітям здобути необхідні мовні навички;

Ø удосконалювати розмовну іноземну мову дитини.

Основні форми роботи: навчання через гру, концертні програми, спортивні змагання, проекти, вікторини, майстерні творчих поробок тощо.

літнього мовного табору ІІІ типу
на базі табору відпочинку з денним перебуванням «Метелик»
для учнів загону «Butterflies»

ТЕМАТИЧНИЙ НАПРЯМ:

Здоровий спосіб життя (Healthy lifestyle)

Тиждень ПЕРШИЙ / WEEK 1 Мій день ( My Day) 29/05-02/06

Понеділок 29.05 Вівторок 30.05 Середа 31.05 Четвер 01.06 П'ятниця 02.06
08:00-08:30 Прийом дітей. Знайомство з внутрішнім розпорядком роботи табору. Прийом дітей. Знайомство з внутрішнім розпорядком роботи табору. Прийом дітей. Знайомство з внутрішнім розпорядком роботи табору. Прийом дітей. Знайомство з внутрішнім розпорядком роботи табору. Прийом дітей. Знайомство з внутрішнім розпорядком роботи табору.
08:30-08:45 ранок для спорту Ранкова зарядка Ранкова зарядка Ранкова зарядка Ранкова зарядка Ранкова зарядка
09:00-09:30 cніданок Сніданок Breakfast Сніданок Breakfast Сніданок Breakfast Сніданок Breakfast Сніданок Breakfast
09:30-13:30 іноземна мова Відкриття дитячого оздоровчого табору відпочинку з денним перебуванням Виховна година «Моє здоров’я» Interactive class “My Health” Творча майстерня «Мій здоровий раціон»” Handcrafts “My Healthy Diet” Проектна робота «Реклама здорового способу життя» Project work “AdvertiseForHealth” Розважальний захід Welcome, Summer Holidays – Children’s Day Розважальний захід «Транспорт Харкова» Travelling to the exhibition “Kharkiv Transport”
13.30:14.00 обід Обід (Lunch Time) Обід (Lunch Time) Обід (Lunch Time) Обід (Lunch Time) Обід (Lunch Time)

Тиждень ДРУГИЙ / WEEK 2 Подорожування (Travelling) 06/06-09/06

Вівторок 06.06 Середа 07.06 Четвер 08.06 П'ятниця 09.06
09:30-13:30 іноземна мова Творча майстерня «Подорож по світу» Handcrafts “Travelling Around the World” Розважальний захід «Екскурсія до історичного музею» Travelling to the Historical Musuem Пікнік « Лісовий пікнік» Picnic “My Forest BBQ” Веселі старти «Спорт щодня!» Sportingevent “ExerciseEveryDay”

Тиждень ТРЕТІЙ / WEEK 3 Культура (Culture) 12/06-16/06

Понеділок 12.06 Вівторок 13.06 Середа 14.06 Четвер 15.06 П'ятниця 16.06
09:30-13:30 іноземна мова Інтерв’ю «Живи гарно-живи культурно» Interview “Culture is Your Life” Гурток драматизації Dramatization “Hello, I’m a …” Перегляд відео «Правила поведінки» Проектна робота Video “Cultural Behaviour” Project work Розважальний захід «Культпохід до кінотеатру» Going to the cinema Закриття дитячого оздоровчого табору відпочинку з денним перебуванням Веселі старти «Спорт щодня!»/ Sportingevent “ExerciseEveryDay”
13.30-14.00 обід Обід (Lunch Time) Обід (Lunch Time) Обід (Lunch Time) Обід (Lunch Time) Обід (Lunch Time)

літнього мовного табору ІІІ типу
на базі табору відпочинку з денним перебуванням «Метелик»
для учнів загону «Stars»

ТЕМАТИЧНИЙ НАПРЯМ: Подорожування (Travelling)

Тиждень ПЕРШИЙ / WEEK 1 Моє місто ( My City) 29/05-02/06

Понеділок 29.05 Вівторок 30.05 Середа 31.05 Четвер 01.06 П'ятниця 02.06
09:30-13:30 іноземна мова Відкриття дитячого оздоровчого табору відпочинку з денним перебуванням Розважальний захід Welcome, Summer Holidays – Fun Day Discussion “Our hobbies”. Розважальний захід Visiting the nature museum. Розважальний захід Project “It’s me and our city”. Розважальний захід Going to the swimming pool Розважальний захід The station of young technicians.

Тиждень ДРУГИЙ / WEEK 2 Країни та спорт (Countries and Sports) 06/06-09/06

Вівторок 06.06 Середа 07.06 Четвер 08.06 П'ятниця 09.06
09:30-13:30 іноземна мова Розважальний захід Welcome, Summer Holidays – Skating rink Розважальний захід Travelling to Great Britain Розважальний захід The club of sailors Розважальний захід My favourite summer sport.

Тиждень ТРЕТІЙ / WEEK 3 Культура (Culture) 12/06-16/06

Понеділок 12.06 Вівторок 13.06 Середа 14.06 Четвер 15.06 П'ятниця 16.06
09:30-13:30 іноземна мова Розважальний захід We can play bowling. Розважальний захід The Historical Museum Розважальний захід «Культпохід до кінотеатру» Going to the cinema Розважальний захід Botanical Garden Закриття дитячого оздоровчого табору відпочинку з денним перебуванням Розважальний захід Double-Trouble