/Files/images/informatica/Безимени-2.jpg


3 січня 1929 року

Народився Гордон Мур –/Files/images/informatica/Gordon_Myr.jpg засновник команії Intel і автор відомого закону Мура, згідно якого число транзисторів у кристалі мікропроцесора збільшується щорічно вдвічі.

10 січня 2001 року

День народження Wikipedia./Files/images/informatica/www.wikipedia.org.jpg Зараз це величезний проект, в якому тони цінної інформації.

30 січня 2007 року

Вийшла чергова операційна/Files/images/informatica/Windows_Vista_logo.jpg система від Microsoft – WindowsVista.

14 лютого

Це не лише День закоханих,/Files/images/informatica/den_komp.jpg але і День користувача комп’ютера. Саме в цей день у 1946 році було запущено перший реально працюючий комп’ютер. Не просто якийсь арифмометр, чи машина Бебіджа, які мали винятково експериментальний характер, а машина, яка реально могла виконати практичні задачі (використовували її для розрахунків балістичних формул та таблиць). Звали цю красуню ENIAC. Сучасне покоління комп’ютерів до сих пір використовує деякі принципи роботи цієї машини. Наприклад, двійкова система числення пішла саме від ENIAC.

2 березня 1979 року

Було представлено вперше/Files/images/informatica/cd-rom.jpg компакт-диск. Це зараз дуже важко уявити собі комп’ютер без CD-ROMабо DVD-ROM

2 березня 1995 року

День народження Yahoo!/Files/images/informatica/yahoo.jpg однієї з найкращих пошукових систем. Дуже цікава історія назви, тож радимо її переглянути!

24 березня 2007 року

Був перший міжнародний/Files/images/informatica/ShutdownDay.jpg «День відключення комп’ютера». На англійській це звучить як ShutdownDay. У цей день було запропоновано людям відмовитися від комп’ютерів, КПК, ноутбуків, приставок, Інтернету та мобільних телефонів. Метою було дізнатися наскільки велика потреба людини у використанні комп’ютера. Тепер цей день відмічається кожного року 24 березня.

4 квітня

Була заснована компанія/Files/images/informatica/Netscape.jpg Netscape Communications. Раніше, коли не було Operaта Mozila, саме браузер від Netscape був найбільшим конкурентом MicrosoftExplorer.

7 квітня

Ця дата вважається датою/Files/images/informatica/s80586357.jpg народження Інтернету.

17 квітня 1991 року

Почав повноцінно/Files/images/informatica/www.jpg функціонувати Інтернет WWW. Проект Інтернету було розроблено Тимом Бернерсом-Лі.

22 травня 1973 року

День народження/Files/images/informatica/set.jpg локальної мережі. Саме тоді побудували першу мережу. Тоді дані по ній передавалися з дуже низькою швидкістю

7 червня 1965 року

Народився перший/Files/images/informatica/video.jpg домашній відеомагнітофон. Розробником була фірма SONY. Та лише через 40 років комп’ютери та DVD-програвачі змогли остаточно витіснити, в народі з любов’ю названий «відік» з домашнього кінотеатру.

Липень

День системного/Files/images/informatica/sist_admin.jpg адміністратора. Відмічається в останню п’ятницю липня.

30 серпня 1995 року

День народження браузера Опера/Files/images/informatica/opera-logo.jpg

25 серпня 1991 року

День народження Linux. /Files/images/informatica/linuxxp_1.jpg

4 жовтня 1999 року

Чорний день для хакерів. В/Files/images/informatica/bezopasnost.jpg США створено центр контролю за злочинністю в Інтернеті. Центр відслідковує діяльність хакерів в мережі і якщо знаходив загрозу, то сповіщав організацію про небезпеку.

Жовтень 2001 року

Випущено Windows XP. /Files/images/informatica/хр.jpg

Вересень

День програміста, який/Files/images/informatica/den_programista.jpg відмічається на 256-й день року. Число 256 обрано тому, що це кількість чисел, яку можна виразити за допомогою восьмирозрядного байту. У не високосний рік свято припадає на 13 вересня, а у високосний – на 12 вересня.

10 листопада 1983

Суспільству було/Files/images/informatica/virus.jpg представлено перший комп’ютерний вірус. Програма, яка була здатна до саморозмноження.

9 грудня 1968 року

Комп’ютерна миш була/Files/images/informatica/mush.jpg представлена на демонстрації інтерактивних засобів в Каліфорнії.

.

Кiлькiсть переглядiв: 129