/Files/images/2015-2016_nr/images.jpg Напевно, кожна людина вважає, що його місто або сіло, де він народився й живе, – найкращий куточок на землі. Це й зрозуміло, тому що це місто – єдине, неповторне.

Воно виплекало тебе на своїх долонях, збагатило своєю/Files/images/2015-2016_nr/27754_html_m4bbb5398.png красою, подарувало друзів. Ти – його частинка, його надія. Таким для мене є мій Харків: добрий і чесний трудівник, допитливий дослідник, культурний діяч. Цей друге місто України. Він розташований на перехресті трьох рік: Лопані, Уд й Харкова.

/Files/images/2015-2016_nr/280423.jpg У ньому дивно переплітаються сива й знаменита давнина й молодість, модернізовані новобудови й величезні шедеври архітектури минулих сторіч. Він серйозний, поважно тихий. Головна й найкраща вулиця міста, його історичний центр – вулиця Сумська.

Я щиро й ніжно люблю свій рідний куточок землі./Files/images/2015-2016_nr/images-1.jpg Найбільше він мені подобається у весняному цвітінні каштанів і яблунь, наповнений ароматом бузку й свіжого зеленого одягу дерев. А який він загадково дивний узимку! У цю пору року він найбільш гарний увечері, коли на білій ковдрі снігу велично сплять дерева, заспокоюються й затихають будинки. Золотом покритий мій Харків восени.

/Files/images/2015-2016_nr/images-2.jpg Мені здається осінь в нас особлива, може це тому, що в місті багато дерев, і коли вони кидають своє листя нам під ноги, вся земля стає золотою. Літо покриває квітами вулиці Харкова. Пройде зовсім небагато часу, і життя рідного краю буде залежати від мене й таких, як я. Це саме нам піклуватися про наше місто вже через кілька років, і від нас буде залежати його майбутнє. Ми впевнені, якщо й надалі в наших серцях буде палати вогонь любові до Харкова, Харківщини, та повік не згасне його слава!

Мой Харьков

Iсторична довiдка

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови

Кiлькiсть переглядiв: 176