Реєстрація на ЗНО-2018 року

Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, можуть зареєструватися особи, які мають повну загальну середню освіту або є випускниками навчальних закладів системи загальної середньої освіти поточного навчального року.

Терміни реєстрації:06.02.2018 – 19.03.2018.

Внесення змін до реєстраційних даних -до 02.04.2018.

Реєстрація відбувається за допомогою спеціальної програми, яка розміщена на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти(testportal.gov.ua)

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року реєструються та подають комплекти реєстраційних документів до закладу, в якому навчаються. Загальноосвітні навчальні заклади формують та надсилають Харківського РЦОЯО реєстраційні документи випускників та списки осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО(зразок списку ЗНЗ).

Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів реєструються самостійно (або за допомогою пунктів реєстрації) та надсилають комплект реєстраційних документів рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського РЦОЯО.

Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів ізчисла осіб з неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Для реєстрації на ЗНО особа має подати такі документи:

1) оформлену реєстраційну картку;

2) копію паспорта громадянина України, а в разі його відсутності один здокументів

3) копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років) або довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття в поточному навчальному році повної загальної середньої освіти (для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів і випускників закордонних навчальних закладів)(зразок довідки).

Окремі категорії осіб мають також подати:

1) оригінал відповідного висновку, виданого органом або закладом охорони здоров’я, із зазначенням особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання – для особи з особливими освітніми потребами(орієнтовний перелік особливих (спеціальних) умов, що можуть бути створені для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання)

2) копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу – для особи, у документах якої є розбіжності в персональних даних

3) копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації, – для особи, яка подає документи, оформлені іноземною мовою.

На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

Реєстрація осіб для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання

Окремі категорії осіб, які не мають можливості пройти ЗНО під час основної сесії, можуть у межах часу, відведеного на реєстрацію (перереєстрацію), зареєструватися для участі вдодатковій сесії ЗНО.

Для цього разом із реєстраційними документами такі особи мають також подати заявущодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, та відповідний підтверджуючийдокумент.

Особа, яка в поточному році навчається за кордоном (випускник поточного року навчального закладу системи загальної середньої освіти України або його підрозділу, що розташований за кордоном, випускник закордонного навчального закладу, учасник міжнародної програми з обміну тощо) та не може пройти ЗНО під час основної сесії, у межах часу відведеного на реєстрацію:

- довідку, що підтверджує факт навчання за кордоном;

- заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного (-их) предмета (-ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії(зразок на сайті ХРЦОЯО)

Особа, яка за релігійними переконаннями не може взяти участь в основній сесії ЗНО з одного чи кількох предметів:

- клопотання релігійного управління (центру), що діє згідно із законодавством України про свободу совісті та релігійні організації

- заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного (-их) предмета (-ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії(зразокна сайті ХРЦОЯО)

Реєстрація осіб, які за рішенням судів перебувають в установах пенітенціарної системи України, здійснюється відповідно до угоди, укладеної між Українським центром оцінювання якості освіти та Державною пенітенціарною службою України.

Якщо випускник минулих років або учень (слухач, студент) професійно-технічного, вищого навчального закладу через певні причини не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, то він повинен до завершення строку, відведеного для перереєстрації, надіслати до відповідного регіонального центру раніше отриманий сертифікат і заяву про відмову в реєстрації(зразок на сайті ХРЦОЯО).

Список ЗНЗ

Довідка з місця навчання, що підтверджує здобуття в поточному навчальному році повної загальної середньої освіти (для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів

Заява на додаткову сесію

Заява на відмові від реєстрації