/Files/images/123/1/1/тренувальне тестування.png

Тренувальне Інтернет-тестування - ще один спосіб підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування розроблено на базі завдань, які входили до тестів минулих років. Добірка завдань з кожного предмета укладена з урахуванням технічних характеристик тестів 2011 року. Це означає, що формати завдань, час на їх виконання, а також схема їх оцінювання відповідають вимогам, які висуваються до тестів ЗНО 2011 року.
Під час тестування можна потренуватися у виконанні тестових завдань, а також визначити рівень своєї підготовки з предметів тестування в online-режимі. Картина буде більш об'єктивною, якщо виконувати завдання самостійно, не маючи поруч консультантів-помічників, підручників, посібниуів та конспектів. Результати тестування можна отримати одразу після завершення виконання завдань.
УВАГА! Результат тестування нараховується у "сирих" балах та не переводиться у шкалу 100 - 200 балів. Шкала 100 - 200 балів є рейтинговою і визначається після порівняння виконання тестів з конкретного предмета усіма учасниками по всій Україні під час проведення основного тестування.
Отримавши "сирий" тестовий бал, знаючи максимальний бал за виконання тестового завдання, а також таблицю, яка показує помилки, можна зробити висновок про рівень своєї підготовки та побачити, з яких розділів програми того чи іншого предмета треба попрацювати.

ТРЕНУВАЛЬНЕ ІНТЕРНЕТ-ТЕСТУВАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ

БЕЗКОШТОВНО!!!

ОБЕРІТЬ ПРЕДМЕТ ДЛЯ ПОЧАТКУ ТЕСТУВАННЯ

Кiлькiсть переглядiв: 76