/Files/images/animaci/7363.gif

Склад державної атестаційної комісії для проведення державної підсумкової атестації учнів 11-А класу за курс повної загальної середньої освіти
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140
Харківської міської ради Харківської області
у 2012-2013 навчальному році

Назва предмету та форма ДПА (усно, письмово, диктант, переказ тощо) Клас Склад комісії Предмети, які викладають вчителі
Українська мова (переказ) 11-А Голова комісії - директор школи Токаренко Т.О. Члени комісії: Учитель Колосовська Т.М. Учитель Курганська С.І. Світова література Українська мова Українська мова
Математика (письмово) 11-А Голова комісії - директор Токаренко Т.О. Члени комісії: Учитель Собко Н.В. Учитель Великожон В.Г. Світова література Математика Математика
Інформатика (письмово) 11-А Голова комісії - заступник директора з навчально-виховної роботи Токаренко Н.І. Члени комісії: Учитель Троцька М.В. Учитель Великожон В.Г. Українська мова Інформатика Математика

/Files/images/animaci/7363.gif

Склад державної атестаційної комісії для проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів за курс базової загальної середньої освіти
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140
Харківської міської ради Харківської області
у 2012-2013 навчальному році

Назва предмету та форма ДПА (усно, письмово, диктант, переказ тощо) Клас Склад комісії (голова, члени комісії: учитель, який викладає предмет у даному класі, учитель цього ж циклу предметів) Предмети, які викладають вчителі
Українська мова (диктант) 9-А Голова комісії - директор школи Токаренко Т.О. Члени комісії: Учитель Велігоря В.В. Учитель Бабаєва Н.І. Світова література Українська мова Українська мова
Українська мова (диктант) 9-Б Голова комісії - заступник директора з навчально-виховної роботи Токаренко Н.І. Члени комісії: Учитель Курганська С.І. Учитель Колосовська Т.М. Українська мова Українська мова Українська мова
Математика (інтегрована письмова робота з алгебри та геометрії) 9-А Голова комісії - директор школи Токаренко Т.О. Члени комісії: Учитель Чуприна Г.В. Учитель Великожон В.Г. Світова література Математика Математика
Математика(інтегрована письмова робота з алгебри та геометрії) 9-Б Голова комісії: заступник директора з навчально-виховної роботи Токаренко Н.І. Члени комісії: Учитель Чуприна Г.В. Учитель Собко Н.В. Українська мова Математика Математика
Біологія (письмово) 9-А Голова комісії - директор школи Токаренко Т.О. Члени комісії: Учитель Ліхоман І.М. Учитель Корсунська І.І. Світова література Біологія Хімія
Біологія (письмово) 9-Б Голова комісії - - заступник директора з навчально-виховної роботи Токаренко Н.І. Члени комісії: Учитель Ліхоман І.М. Учитель Деревянко А.О. Українська мова Біологія Математика
Географія (письмово) 9-А Голова комісії - директор школи Токаренко Т.О. Члени комісії: Учитель Буряк Ю.Л. Учитель Шумейко О.Г. Світова література Географія Географія
Географія (письмово) 9-Б Голова комісії - заступник директора з навчально-виховної роботи Токаренко Н.І. Члени комісії: Учитель Буряк Ю.Л. Учитель Мянд О.В. Українська мова Географія Історія
Іноземна мова (англійська) (усно, письмово) 9-А Голова комісії - директор школи Токаренко Т.О. Члени комісії: Учитель Візірякіна Ю.В. Учитель Єгорченкова Л.М. Світова література Англійська мова Англійська мова
Іноземна мова (англійська) (усно, письмово) 9-Б Голова комісії - заступник директора з навчально-виховної роботи Токаренко Н.І. Члени комісії: Учитель Кондрацька М.І. Учитель Петрова К.С. Українська мова Англійська мова Англійська мова
Кiлькiсть переглядiв: 41