Читаємо разом

Олександр Есаулов - автор не юний, але в літературі не так давно. Він народився в 1952 році в Росії, працював у структурах, пов'язаних з атомною енергетикою, зокрема на ЧАЕС, і займається з нею й надалі.Писати для дітей Есаулов почав у 2006 році. З-під його пера вийшло вже кілька книжок, переважно з комп'ютерними мотивами.

Есаулов О.Ю. Антивірус: повість / О. Есаулов.- Харків: Фоліо , 2013.- 208 с./Files/images/bibliot_2010/novinki_lteraturi/IMG_0001.jpg

Сергійко, який невдало грав у комп’ютерну гру «Побудуй Глюкландію», запрошений блазнем Великого Процесора на ім’я Дроник на гостину до Заекрання. З бажання Великого процесора, несподівано для себе Сергійко стає королем Глюкландії. І ось тут починаються справжні випробування: на країну нападають степняки. Що робити? Адже війна – це жертви з обох сторін. Який вихід із цієї складної ситуації знайде новий король Глюкландії? Чи зможуть допомогти йому друзі?..

Есаулов О.Ю. Вихідний формат: повість / О. Есаулов.- Харків: Фоліо , 2013.- 208 с./Files/images/bibliot_2010/novinki_lteraturi/6d945518f7044ccad4e8b668aad36604.jpg

Комп’ютерний вірус – не грип. Ця штука, звісно, неприємна для комп’ютера, але нічим не загрожує людині. Принаймні не загрожувала досі… Від сьогодні наш світ у небезпеці: злісний вірус Макропойнт винайшов спосіб переформатовувати живі організми, перетворювати їх на віртуальних, підкорених його волі глюків. Для початку Макропойнт хоче повернути брата, знищеного Великим Процесором (див. книжки Олександра Есаулова “Game over!”, “Антивірус” та “Канікули для Інформи”). Червоний вірус впевнений, що секрет безсмертя у нього в кишені. Тепер йому вже ніхто не завадить!

Олександр Есаулов. "Game Over". - : повість / О. Есаулов.- Харків: Фоліо , 2013.- 228 с./Files/images/bibliot_2010/novinki_lteraturi/29-72.jpg

Його фантастично-пригодницька повість "Game over" - про Петрика та його друзів, які одного дня так захопилися комп'ютерними іграми, що по черзі потрапили в Заекрання до лап злої програми-чарівниці Гіреї і стали її солдатами. Проте друзі не здаються і стають на захист доброго, але трохи кумедного й непрактичного Великого Процесора, який намагається тримати Гірею під контролем.
Весь мир Акватики вырос из профессий пиратских родственников:) Пиратские бабушка с дедушкой – геологи, пиратский папа – ихтиолог и аквариумист, пиратская мама – историк. Поэтому злодеи пирры в Акватике продвинутые: в Союзе Королевств металлургия на невысоком уровне, железо добывают из болотной почвы на Ржавых болотах. А с/Files/images/bibliot_2010/novinki_lteraturi/троє зміста.jpg той стороны Неприступного Кряжа есть заброшенные штольни загадочного народа, который жил в горах до пирров. И вот разбойники решили захватить в Акватике всех оружейников и кузнецов, чтобы возобновить добычу руды, наладить выплавку высокоуглеродистой стали:) и ковать самое лучшее оружие. С которым можно легко завоевать полмира и помыть сапоги везде, где только захочется.:) Вот они и напали на город, когда Король с большой свитой и гвардейцами отправился в местный религиозный центр Аквилон в храм Четырех Солнц на празднование Весеннего Солнца. Потому что им помог мерзкий предатель – младший брат Короля. Казуар – так называют львиноголовую цихлиду. (А ещё страус такой есть:)). Вот всё и завертелось…

Бертрам Р. Магічна четвірка спасає світ. Повість для дітей: - Харків, Фактор, 2013(Серія «Магічна четвірка»)

Сказочная страна Нирвания, эльфы, дракон, умеющий говорить, волшебники и другие загадочные существа ждут тебя на страницах этой книги.Ты прочитаешь, какие невероятные приключения случились с мальчиком Лео в чужом мире, куда он попал сначала против своей воли, а потом нашел друзей и вернулся туда снова, чтобы им помочь.

/Files/images/bibliot_2010/novinki_lteraturi/Новый рисунок (2).png /Files/images/bibliot_2010/novinki_lteraturi/Новый рисунок (3).png

Иванов Антон Давидовидович. Загадка невидимого гостя: повесть /Антон Иванов,Анна Устинова. – Москва:Эксмо/Files/images/bibliot_2010/novinki_lteraturi/Новый рисунок (1).png ,2014-192с.

Некоторым просто везет на приключения! Иван и Марго обнаружили, что дверь соседей Марго Смирновых почему-то открыта. Ребята зашли внутрь, чтобы выяснить, в чем дело. И тут кто-то запер квартиру снаружи! Друзья выбрались через балкон, раздобыли ключи и снова обследовали таинственное место. Марго подумала, что залезть в квартиру мог бывший жилец соседей. И ребята установили за ним слежку…

Бубка, С.Н. Олімпійське сузір'я України: тренери/ Сергій Бубка, Марія Булатова. – К.: Олімпійська література, 2011. – 252 с.

Видання пропонує екскурс в історію досягнень українських спортсменів і тренерів в олімпійському спорті, починаючи з 1952 р. У книзі подано відомості про історію Олімпійських видів спорту, створення відповідних федерацій в Україні та їх керівників, і, насамперед, довідкову інформацію про українських тренерів, які вивели своїх учнів на/Files/images/bibliot_2010/novinki_lteraturi/Новый рисунок.png олімпійський п'єдестал.

Бубка, С.Н. Ігри, що підкорили світ/ Сергій Бубка, Марія Булатова. – К.: Літера, 2012. – 132 с.

У навчальному посібнику подано інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху, основні принципи, значущість олімпізму для суспільства та кожної людини. Книга знайомить з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів світу й України в олімпійських іграх.

Ізабель Абеді

Жила-була маленька дівчинка … яка постійно мріяла днем ​​і не могла/Files/images/bibliot_2010/novinki_lteraturi/Ізабель Абеді.jpg заснути ночами. Читати вночі їй не дозволяли, тому вона сама собі вигадувала історії. Цією маленькою дівчинкою була Ізабель Абеді.

Вона народилася в 1967 році в Мюнхені. Її дитинство пройшло в Дюссельдорфі, де вона закінчила школу. У сні Ізабель завжди подорожувала по всьому світу, як цирковий артист. І після закінчення школи вона дійсно вирушила у подорож до Лос-Анджелесу, для проходження стажування з кіновиробництва.

У Гамбурзі Ізабель Абеді вчилася на автора рекламних текстів. За тринадцять років роботи вона написала тексти для реклами шампуню, шоколаду, миючих засобів і дорогих ручок.

Зі своїм чоловіком Едуардо – музикантом з Бразилії, вона познайомилася в Гамбурзі. Спочатку вони жили утрьох – Ізабель, Едуардо і його дочка Інаі, а потім в їхній сім’ї народилася ще одна дівчинка – Софія.

Зараз Ізабель Абеді письменниця, і коли вона не може заснути ночами – пише нові історії, які тим часом подорожують по всьому світу.
/Files/images/bibliot_2010/novinki_lteraturi/Лола.jpg

Лідія Чарська

Лідія Чарська — зірка літератури початку ХХ сторіччя, авторка «Нотаток маленької гімназистки». Її творами зачитувалися наші прабабусі. «Князівна Джаваха» — найвідоміший роман письменниці. Ми знову поринаємо у світ інституту шляхетних панянок, зустрічаємося зі знайомими вже героями. Князівна Джаваха вирізняється серед подруг своїм кавказьким темпераментом, сміливістю та незалежністю. Саме тому її люблять читачки. Вишукані манери, класні дами та суворі вчителі — усе це не може стримати дівчачий характер, а значить, і розмов після відбою, а значить, і пригод.
/Files/images/bibliot_2010/novinki_lteraturi/Чарська.jpg

Т.М.Крюкова

Тамара Шамильевна Крюкова - член Союза писателей России с 1997 года. /Files/images/bibliot_2010/novinki_lteraturi/Tamara_0.jpg
Автор 43 книг для детей и юношества, которые вышли в 16 российских издательствах. Среди них книги для малышей, повести-сказки для детей младшего школьного возраста, сборники стихов, фантастика и приключения для подростков, молодежные романы. Общий тираж книг превысил 1.5 млн. экземпляров.
Окончила факультет иностранных языков Северо-Осетинского государственного университета. Работала переводчиком в Египте, преподавателем английского языка в одном из столичных вузов. Вместе с мужем была в командировке в Южном Йемене, где и родилась первая книга "Тайна людей с двойными лицами".
Лауреат Международного театрального фестиваля "Счастливые дети" (2004). Председатель Оргкомитета Международного молодежного проекта "Мы пишем Книгу Мира", инициированного Московским городским Дворцом детского (юношеского) творчества. Лауреат первой премии Международного общественного фонда "Русская культура" за возрождение литературы для подростков России (2005). Лауреат первой премии конкурса на лучшую книгу о подростках, проводимого Издательским советом Русской Православной Церкви (2006). Лауреат первой премии IV Всероссийского конкурса произведений для детей и юношества "Алые паруса", проводимого Федеральным агентством по печати и массовым коммуникациям (2007). Лауреат Премии Правительства Российской Федерации в области образования за 2008 год. Один из авторов федерального комплекта учебников "Русский язык".
По произведениям Тамары Крюковой сняты два полнометражных художественных фильма: молодежная романтическая история по повести "Костя + Ника" и кинокомедия "Потапов, к доске!". Фильм "КостяНика. Время лета" завоевал многочисленные награды, в том числе Гран-при XIV Международного кинофестиваля "Артек", X Всероссийского фестиваля "Орленок", VI Международного детского фестиваля искусств "Кинотаврик", IV Международного фестиваля стран АТР "Pacific Meridian" и др.
Некоторые книги Крюковой переведены на немецкий, польский, словацкий, чешский, венгерский, болгарский, украинский, литовский, азербайджанский, армянский и киргизский языки.
В 2007 году Тамара Крюкова представляла Россию на Международном фестивале "БиблиОбраз" в программе "Открывая друг друга", цель которой познакомить читателей разных страх с современными авторами, пишущими для подростков.
С 2009 года является членом Высшего Литературного Совета при Союзе писателей России.

/Files/images/bibliot_2010/novinki_lteraturi/Чародейка.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 106